Nawigacja Media NAV - ADAMOWSCY

Nawigacja Media NAV

Właśnie zakupiłeś samochód wyposażony w system MEDIA NAV, zatem stałeś się posiadaczem intuicyjnego, niezawodnego, wysokiej jakości systemu nawigacji satelitarnej, opracowanego we współpracy z uznanymi światowymi producentami: NAVTEQ - czołowym światowym dostawcą cyfrowych danych kartograficznych, Nav N Go - jednym z głównych graczy na rynku oprogramowań do systemów nawigacji GPS oraz koncernem LG - jednym ze światowych liderów w dziedzinie systemów elektronicznych, informacji i telekomunikacji

Instalacja DACIA MEDIA NAV TOOLBOX

Pobierz nieodpłatnie i zainstaluj oprogramowanie DACIA MEDIA NAV TOOLBOX na twoim komputerze, klikając tutaj (należy wykonać przy pierwszym uruchomieniu systemu).

Dlaczego należy aktualizować mapy?

Z uwagi na nieustanną rozbudowę sieci drogowej (każdego roku zmiany obejmują około 20% dróg), aktualizacja danych kartograficznych systemu nawigacji jest niezbędna, aby był on nadal w pełni sprawny i działał z jednakową skutecznością. Właśnie dlatego dwa razy w roku na stroniewww.dacia.naviextras.com zamieszczane są kolejne aktualizacje map. 
Aktualizując systematycznie swoje mapy, zyskujesz dostęp do najświeższych informacji, pozwalających na:
- optymalizację tras i czasów przejazdu dzięki wykorzystaniu nowych dróg 
- uzupełnianie danych dotyczących zmian wprowadzonych w sieci drogowej (węzły drogowe / zjazdy, ulice jednokierunkowe, ograniczenia prędkości, nazwy ulic, itp.)
- sygnalizowanie położenia zaktualizowanych punktów POI (restauracje, parkingi, stacje benzynowe, itp.)

Patrz: zmiany w sieci drogowej:
http://mapchanges.navigation.com


Oszczędzaj czas i pieniądze oraz zmniejsz zużycie energii!

Wybierasz się za granicę i chcesz, żeby system nawigacji GPS też tam działał? Zapoznaj się z bogatą ofertą dodatkowych map, dostępnych na stronie www.dacia.naviextras.com

Kup mapę


Przydatne informacje:

Aby bez kłopotów pobierać dowolnie duże oprogramowanie, zalecamy zaopatrzenie się w pamięć USB o pojemności 4 GB. Nie musisz obowiązkowo korzystać z tej samej pamięci USB przy kolejnych aktualizacjach. Niemniej jednak użycie tego samego klucza USB jest niezbędne przy dokonywaniu pełnej aktualizacji (etap 2: identyfikacja systemu nawigacji; etap 5: zakup i pobieranie aktualizacji; etap 6: instalacja aktualizacji w pojeździe).

Autoryzowany Dealer
Renault & Dacia Starogard Gdański

ul. Zblewska 33 83-200 Starogard Gdański

58 56 333 33

fax: 58 56 277 60

kontakt@adamowscy.com.pl

godziny otwarcia:

pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400

Autoryzowany Dealer
Renault & Dacia
Grudziądz

ul. Szosa Toruńska 29A, 86-300 Grudziądz

56 463 57 05

fax: 56 463 58 10

kontakt@adamowscy.com.pl

godziny otwarcia:

pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400

ASSISTANCE 24/7

ul. Zblewska 33 83-200 Starogard Gdański

571 402 700 

godziny otwarcia:

24h/dobę