Blacharnia i lakiernia

Stłuczka? Rysa?

Zajmiemy się wszystkim

Co nas wyróżnia ?

 1. Nasz autoryzowany serwis zatrudnia jedynie wysoko wykwalifikowanych blacharzy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz po wielu specjalistycznych szkoleniach, co pozwala nam angażować się w prace o różnym stopniu trudności.
 2. Posiadamy wszelkie, niezbędne , profesjonalne, nowoczesne narzędzia do napraw blacharsko-lakierniczych – jesteśmy autoryzowanym serwisem blacharsko – lakierniczym przez markę Renault
 3. Prace lakiernicze wykonywane są w naszym serwisie przez znakomitych fachowców, którzy używają w procesie lakierowania materiałów tylko najwyższej jakości.
  Stosujemy tzw. Lakiery Wodne – jedne z najlepszych na świecie, bo przyjazne środowisku.
 4. Technologia Ixell Tech to najwyższe standardy jakości w lakiernictwie.
 5. Wiemy, że prawidłowo przygotowane podłoże pod powłokę decyduje o trwałości i estetyce lakieru, dlatego zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm przy wykonywaniu prac, biorąc na naszą firmę całe ryzyko związane z jakością powłoki lakierniczej.
 6. Powierzenie nam naprawy nadwozia oznacza zastosowanie oryginalnych części i metod naprawczych Renault, zapewnienie, że po naprawie poziom bezpieczeństwa i jakości samochodu zostanie utrzymany, uzyskanie przejrzystych cen i gwarancji na naprawę.
 7. Stan auta po naprawie jak przed uszkodzeniem to jedna z najważniejszych zasad w serwisie blacharsko-lakierniczym Renault Adamowscy.
 8. Dwie dekady doskonalenia i rozwijania umiejętności sprawiły, że staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie, przez co efekt malowanych powierzchni zapewnia idealną strukturę porównywalną do fabrycznej.

Z dumą możemy stwierdzić, że przez ponad 20 lat działalności dokonaliśmy ponad 12,5 tysiąca napraw, a nasi klienci podkreślają wysoką jakość wykonanych przez Nas napraw, rekomendują naszego usługi i wracają do nas systematycznie.

Jak może ułatwić Ci życie? Pomagając Ci zaoszczędzić czas:

 • Załatwiamy wszystkie formalności z Twoim ubezpieczycielem
 • Proponując dogodny termin wykonania naprawy.
 • Oferując samochód zastępczy, gdy Twój samochód nie jest zdolne do dalszej drogi.

Nasz autoryzowany serwis zatrudnia jedynie wysoko wykwalifikowanych blacharzy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz po wielu specjalistycznych szkoleniach, co pozwala nam angażować się w prace o różnym stopniu trudności.
Posiadamy wszelkie, niezbędne , profesjonalne, nowoczesne narzędzia do napraw blacharsko-lakierniczych.

Prace lakiernicze wykonywane są w naszym serwisie przez znakomitych fachowców, którzy używają w procesie lakierowania materiałów tylko najwyższej jakości.
Stosujemy tzw. Lakiery Wodne – jedne z najlepszych na świecie, bo przyjazne środowisku.

Wiemy, że prawidłowo przygotowane podłoże pod powłokę decyduje o trwałości i estetyce lakieru, dlatego zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm przy wykonywaniu prac, biorąc na naszą firmę całe ryzyko związane z jakością powłoki lakierniczej.

Z dumą możemy stwierdzić, że przez ponad dwadzieścia lat działalności dokonaliśmy ponad 11,5 tysiąca napraw, a nasi klienci podkreślają wysoką jakość wykonanych przez Nas napraw, rekomendują naszego usługi i wracają do nas systematycznie.

Powierzenie nam naprawy nadwozia oznacza zastosowanie oryginalnych części i metod naprawczych Renault, zapewnienie, że po naprawie poziom bezpieczeństwa i jakości samochodu zostanie utrzymany, uzyskanie przejrzystych cen i gwarancji na naprawę.

Stan auta po naprawie jak przed uszkodzeniem to jedna z najważniejszych zasad w serwisie blacharsko-lakierniczym Renault Adamowscy.

Dwie dekady doskonalenia i rozwijania umiejętności sprawiły, że staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie, przez co efekt malowanych powierzchni zapewnia idealną strukturę porównywalną do fabrycznej.

Cennik aut zastępczych

Kontakt

szkody@adamowscy.com.pl

tel. 58 563-33-33 wew. 47, 51, 52

Piotr Jurczyński

Piotr Jurczyński

Szef Działu likwidacji szkód

tel: 58 56 333 33 wew 51

moble: 668-443-129
e-mail: piotr.jurczynski@adamowscy.com.pl

Krzysztof Bąkowski

Dział Likwidacji szkód

tel: 58 56 333 33 wew 47

mobile: 533-305-104
e-mail: krzysztof.bakowski@adamowscy.com.pl

Agnieszka Lelwic

Agnieszka Lelwic

Dział Likwidacji szkód

tel: 58 56 333 33 wew 52

mobile: 570-990-849
e-mail: agnieszka.lelwic@adamowscy.com.pl

Sandra Polewka

Sandra Polewka

ODDZIAŁ GRUDZIĄDZ

Dział Likwidacji szkód

tel: 56 46 357 05

mobile: 790-803-101
e-mail: sandra.polewka@adamowscy.com.pl

Czas na twój ruch!

Polityka prywatności
Realizacja: Ad Awards