Renault Selection

Renault SELECTION to wielomarkowy program sprzedaży i odkupu samochodów używanych, realizowany przez Autoryzowanych Partnerów Renault. Wszystkie samochody używane zostały wyselekcjonowane z uwzględnieniem historii i pochodzenia oraz poddane kontroli stanu technicznego popartej certyfikatem. Aby zapewnić bezpieczną eksploatację objęliśmy je programem 12 lub 24 miesięcznej gwarancji oraz assistance. Kupując samochód używany w ramach programu otrzymujesz zapewnienie doskonałego przygotowania estetycznego oraz obsługi na najwyższym poziomie. Każdorazowo możesz skorzystać z zaproszenia na jazdę testową. Renault SELECTION to również doskonałe rozwiązanie dla Klientów sprzedających samochód. Wypełniając formularz online otrzymasz bezpłatną oraz rzetelną wycenę twojego samochodu.

Gwarancja Renault

12/24 miesiące

Samochody objęte są gwarancją wynoszącą 12 lub 24 miesiące. Trzy zakresy ochrony Selection, Comfort i Standard dopasowane do wieku oraz przebiegu pojazdu.

Assistance

24/7

Szeroki zakres Assistance z uwzględnieniem naprawy na miejscu, pomocy w przypadku przebitej oponu lub braku paliwa, holowania, samochodu zastępczego oraz kontynuacji podróży. Udokumentowane pochodzenie pojazdu Sprawdzone pochodzenie samochodu pod kątem prawnym, z uwzględnieniem formy własności. Kontrola stanu technicznego Każdy samochód objety został kontrolą w zakresie elementów mechanicznych, elektrycznych oraz najważniejszych podzespołów samochodu. Wykonany został pomiar grubości lakieru oraz sprawdzona historia wizyt i naprwa serwisowych. Oferta

Udokumentowane

pochodzenie pojazdu

Sprawdzone pochodzenie samochodu pod kątem prawnym, z uwzględnieniem formy własności.

Kontrola

stanu technicznego

Każdy samochód objety został kontrolą w zakresie elementów mechanicznych, elektrycznych oraz najważniejszych podzespołów samochodu. Wykonany został pomiar grubości lakieru oraz sprawdzona historia wizyt i naprwa serwisowych.

Oferta finansowania

RCI Banque

Atrakcyjne warunki finansowania zakupionego samochodu, dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Jazda próbna

bez zobowiązań

Klient przed zakupem ma możliwość sprawdzenia każdego samochodu w trakcie jazdy próbnej.

Doskonałe przygotowanie

estetyczne

Samochody zostały poddane procesowi profesjonalnego przygotowanie estetycznego w zakresie nadwozia oraz wnętrza pojazdu.

Obsługa

na najwyższym poziomie

Sprzedaż samochodów używanych odbywa się z uwzględnieniem najwyższych standardów sprzedaży oraz wydania pojazdu przy udziale profesjonalnego zespołu Renault.

Gwarancja

Przyjemność z jazdy

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania. Dlatego w tym przypadku sprzedawca nie godzi się na żaden kompromis. Twój samochód został dokładnie sprawdzony i profesjonalnie przygotowany. Jednak nawet w przypadku starannej konserwacji może wystąpić konieczność dokonania naprawy. Aby nieoczekiwane koszty naprawy nie okazały się przeszkodą, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę: dzięki gwarancji firmy CarGarantie obejmującego używane samochody jesteś chroniony przed niespodziankami finansowymi. Zacznij działać już teraz!

Usługi, w które warto zainwestować

 • kompleksowa ochrona kosztów napraw
 • gwarancja płatności w przypadku naprawy
 • naprawy przy użyciu oryginalnych części
 • ważność w całej Europie
 • wysoka niezawodność planowania kosztów utrzymania pojazdu
 • wzrost wartości pojazdu

Wybierz swój pakiet usług

To zestawienie pokazuje, które części są objęte gwarancją.

test 2
test 2
test 2

Szybki serwis jest naszym atutem

Co robić, gdy wystąpi przypadek objęty gwarancją? Po prostu: w kraju skontaktuj się ze swoim dealerem. Ustali on uszkodzenia i rozliczy się bezpośrednio z firmą CarGarantie. Taki sposób obsługi oznacza wygodę i oparte na jasnych zasadach wsparcie. Jeśli jednak sprzedawca nie jest dostępny na miejscu, prosimy o zgłoszenie przypadku objętego gwarancją na infolinii CarGarantie. Naprawy mogą być wykonywane w dowolnym autoryzowanym warsztacie danej marki, na terenie całej Europy.

W ten sposób redukujemy koszty napraw

W przypadku objętym gwarancją firma CarGarantie pokryje w pełni koszty robocizny i materiałów, ró-wnież przy większej liczbie szkód.

Udział własny jest wymagany dopiero od przebiegu pojazdu określonego w warunkach gwarancji i wnosi się go w związku z kosztami materiałowymi zgodnie z wartością, wg skali opartej na rzeczywiście przejechanych kilometrach. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z salonem samochodowym

Wskazówka: zabezpieczenie przed kosztami napraw ma miejsce wówczas, gdy przestrzegane są interwały serwisowe i konserwacji zalecane przez producenta. Porozmawiaj ze swoim dealerem, który z przyjemnością wykona te prace dla Ciebie.

Większa wartość Twojego samochodu

Jeśli zdecydujesz się na gwarancję firmy CarGarantie, otrzymasz odrębne dokumenty gwarancyjne. Ma to realne korzyści dla Ciebie także w przypadku sprzedaży samochodu:

 • dokumenty CarGarantie stanowią podstawę dla dochodzenia roszczeń gwarancyjnych,
 • potwierdzają regularne serwisowanie samochodu,
 • przy zmianie właściciela w okresie objętym gwarancją gwarancja zostaje przeniesione na drugiego właściciela.

Finansowanie

Finansowanie Samochodów Używanych RENAULT SELECTION.

Poszukujesz samochodu używanego? Zastanawiasz się jak sfinansować swój zakup? Zapoznaj się z ofertą Renault Finansowanie.

Jako RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce oraz RCI Leasing Polska Sp. z o.o. oferujemy naszym Klientom zarówno indywidualnym jak i przedsiębiorcom szeroką gamę produktów finansowych dostosowanych do ich różnorodnych potrzeb. Obie nasze spółki są częścią międzynarodowej Grupy RCI Banque, finansowego ramienia Grupy Renault.

Oprócz oferty standardowej, na bieżąco opracowujemy również produkty promocyjne.

W celu zapoznania się ze szczegółami ofert zapraszamy do Autoryzowanych Partnerów Renault Selection.

KREDYT RENAULT SELECTION

Dzięki ofercie kredytowej Renault Finansowanie w prosty sposób staniesz się posiadaczem wymarzonego auta. Wszystko załatwisz w jednym miejscu u Partnera Renault Selection: kupno samochodu, finansowanie i ubezpieczenie. Nasi sprzedawcy przygotują ofertę odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom.

W kredycie standardowym, dobierając odpowiednio wpłatę własną i okres kredytowania, to Ty zdecydujesz o wysokości raty, dzięki czemu dostosujesz ją do Twojego budżetu i miesięcznych wydatków.

Kredyt Renault, oferowany przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce to prosta formuła:

 • okres kredytowania nawet do 8 lat
 • stała stopa procentowa i niezmienne równe miesięczne raty przez cały okres spłaty do 8 lat

Ponadto to komfort spłaty dzięki ubezpieczeniu RCI – Bezpieczny kredyt. Nie czekaj, już dziś zapytaj Sprzedawcę w sieci Renault Selection o szczegóły i skorzystaj z oferty Renault Finansowanie.

Zapytaj również o nasze oferty promocyjne.

Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

LEASING RENAULT SELECTION

Prowadzisz firmę, szukasz oferty finansowej na samochody używane? Skorzystaj z produktów leasingowych oferowanych w ramach Renault Finansowanie.

Wystarczy skontaktować się z najbliższym Partnerem Renault Selection, aby skorzystać z bogatej oferty leasingu RCI Leasing Polska Sp. z o.

Leasing Standardowy na samochody używane to atrakcyjne, elastyczne warunki:

 • opłata wstępna od 0%
 • okres leasingu od 24 do 60 miesięcy
 • równe raty leasingowe

ale także szereg korzyści dla Klienta, między innymi:

 • zwiększenie płynności finansowej firmy
 • płatności leasingowe stanowiące koszt uzyskania przychodu
 • kompleksowa obsługa w jednym miejscu – u wybranego Partnera Renault Selection.

Oferta Renault Finansowanie to również komfort i spokój spłaty dzięki szerokiej gamie produktów ubezpieczeniowych: Ubezpieczenie na życie „Bezpieczny Leasing”, Ubezpieczenie straty finansowej GAP Leasing.

W naszej ofercie leasingowej znajdują się również promocje, zapytaj o nie sprzedawcę Renault Selection.

Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Polityka prywatności
Realizacja: Ad Awards